TEKNOKESS Yeni Nesil Teknolojik Ürünler


Go to content

Hakkımızda

TEKNOKESS Yeni Nesil Teknolojik Ürünler, 2006 yılından bu yana, Bilişim sektöründe doğru, kaliteli ve ekonomik çözümlerle, yurt içinde ve dışında iletişim ağı altyapısı hizmetleri vermektedir.
Misyonumuz, bu sektörde kaliteli, standartlarına uygun, anahtar teslimi marka-bağımsız çözümler, hizmetler ve ürünler sunarak, müşterilerimizin teknolojik ortamlarında üretkenliklerini arttırmaktır.

Güçlü ve Yetkin Kadro;
TEKNOKESS, faaliyetleri konusundaki bilgi birikimi, büyük ve güçlü kadrosuyla kendi kulvarında en önde gelen firmalardan biridir. Şirketimiz, bünyesinde çalışmakta olan teknik eğitim almış, yüksek seviyede bilgi birikimi ve deneyimi olan etkin bir satış ve teknik personel kadrosu ile en son teknoloji ürünlerini içeren teknik ekipmanı sayesinde, hizmetlerinde en iyi çözümü, en kısa sürede sunmaktadır.

Hizmet Odaklı Kalite Politikası;
Firmamız, değişen ve gelişen müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, kendi sektöründe, yenilikleri takip ederek, bunlara öncülük etmeyi görev edinmiş ve bunu da eğitilmiş, performansı yüksek bir ekiple çalışarak sağlamayı hedeflemiştir. Şirket olarak kaynaklarımızı geliştirmek ve büyümek temel ve kalıcı hedefimizdir. Buna bağlı olarak TEKNOKESS yok denecek kadar az hatayla çalışmayı ,Çalışanları eğitmeyi ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı, Ekip ruhu ile çalışmayı, Kurulan kalite sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.Kaliteli hizmet, kaliteli personel ile sağlanır. Tüm çalışanlarımızın şirketin kalite politikası doğrultusunda yönlendirilmesi ve yaptığımız her işte kaliteyi sağlamak temel prensibimizdir.

Firma Prensiplerimiz
* %100 kalite güvencesi
*Teknik destek garantisi
*Malzeme temininde kolaylık ve çabukluk
*En ekonomik ve en hesaplı ürün temini
*Müşteri odaklı hızlı çözümler

Vizyonumuz ;
Farklı müşteri gereksinimlerine, farklı bütünsel çözümler sunan lider şirket olmak.

Misyonumuz ;
Kalite standartlarına uygun, anahtar teslimi marka bağımsız çözümler, hizmetler ve ürünler sunarak, müşterilerimizin iletişim ağı ortamlarında üretkenliğini artırmaktır.


Back to content | Back to main menu